Hikaye Paylaş

İsteyen herkes Bostan Hikayeleri’nin yazarlarından biri olabilir. Siteye kayıt yaptıktan sonra hikayelerinizi paylaşabilirsiniz. Hikayenizi paylaşmak için öncelikle metin, video, imaj, ses olarak ayrılan dört ana “yazı biçimi”nde birini seçmeli ve ona göre yukarıdaki butonlardan birine basarak ilgili formulu doldurmalısınız. Formu gönderdikten sonra paylaştığınız sayfanın el altındaki “düzenle” butonunu basarak bilgilerinize yeniden erişip değişiklik yapabileceksiniz. 

Web sitemizde yer alan hikayelere ulaşmak için hem Konular, Formatlar ve Seçkilere Göre ayrılan Kategoriler’i, hem de Etiketler’i kullanıyoruz. Bu kategori ve etiketler sayesinde site ziyaretçileri hem sizin hikayenize daha kolay erişebiliyor, hem de benzer hikayeler arasında bağlantı kurabiliyorlar. Formu doldururken yazar olarak siz kategorileri belirleyecek ve etiketleri gireceksiniz.

Şu anda sitemiz üzerinde aktif olarak çalışıyoruz; bu süreçte bazı fonksiyonları da düzeltiyoruz. Örneğin formdaki “İçerik” kısmındaki “ortam ekle” fonksiyonunda herhangi bir problem olması halinde lütfen formunuzu o şekilde gönderin; daha sonra, paylaştığınız sayfanın altındaki “düzenle” butonuna basarak bilgilerinize ulaşabilir ve oradan dosyanızı yükleyebilirsiniz. Sorularınız olursa bizimle info [at] modeistanbul [dot] com adresinden iletişime geçebilirsiniz.