Müşterek Alanlar: Bahçecilik, Yiyecek ve Dayanışma / Sevgi Ortaç’ın konuşması


 

 

Künye: Sevgi Ortaç (konuşmacı), Gökçe Su Yoğurtcuoğlu (ses kayıt)
Yapım/Yayın Tarihi: 30 Nisan 2016

16 Nisan-11 Haziran 2016’da gerçekleşen Müşterek Alanlar Seminer Dizisi‘nin 30 Nisan’daki Bahçecilik, Yiyecek ve Dayanışma başlıklı seminerden Direnen Üretici Tüketici Kolektifi – DÜRTÜK üyesi Sevgi Ortaç’ın konuşması.

Seminerdeki diğer konuşmacılar: Zeynep Kadirbeyoğlu (Boğaziçi Üniversitesi Mensupları Tüketim Kooperatifi üyesi), Özge Güneş (Kadıköy Tüketim Kooperatifi Girişimi gönüllüsü), Aslıhan Demirtaş (Yedikule Bostanlarını Koruma Girişimi üyesi), Ali Taptık(Yedikule Bostanlarını Koruma Girişimi üyesi). Kolaylaştırıcı: Ayça İnce.

Müşterek Alanlar, LMU Münih Üniversitesi ve Deutsche Forschungsgemeinschaft (DFG) Emmy Noether Programı’nın desteklediği “Değişen İstanbul Tahayyüleri: Şark Şehrinden Cool İstanbul’a” başlıklı araştırma projesinin bir etkinliğidir. Ariel Sanat, SALT Galata ve Studio-X Istanbul işbirliğiyle düzenleniyor.

Etiketler

, ,

Kategoriler

Kentsel Haklar ve Katılım, Kültürel Miras ve Bellek, Projeler, Kampanyalar ve Etkinlikler, Ses, Sunum / Seminer, Sürdürülebilir Yaşam ve PermakültürBir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir